Czy kupowanie lajków, wyświetleń i obserwujących w portalach społecznościowych jest bezpieczne dla konta?

Strona główna \ Ogólne \ Czy kupowanie lajków, wyświetleń i obserwujących w portalach społecznościowych jest bezpieczne dla konta?

Obecnie znajdujemy się w momencie, w którym niemal każdy chce zaistnieć. Codziennie można zaobserwować nowe profile na Instagramie (które chcą zarabiać na współpracy z producentami i dystrybutorami) i kanały na Youtube (które od pewnego czasu, potrafią dostarczyć naprawdę imponujących zarobków). Przebicie się przez tak dużą i mocną konkurencję bywa skomplikowane – czasem niemal niemożliwe.

Ciężka praca jest oczywiście podstawą, gdyż jedynie content wysokiej jakości może zadowolić wymagających odbiorców. Jak jednak docierać do nich szybciej?

Podstawowe informacje

Jednym z pomysłów jest kupienie wyświetleń, lajków, komentarzy i obserwatorów w mediach społecznościowych. Warto wcześniej zastanowić się, czy jest to bezpieczne. Najpopularniejsze platformy, do których należą m.in. Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest i wiele innych, posiadają zapis w regulaminie mówiący o możliwości zablokowania lub usunięcia konta.

Są jednak sposoby, które nie stanowią zagrożenia dla Waszych kont, kanałów i profili. Jakie to metody i gdzie ich szukać? Tego dowiecie się w dalszej części tekstu.

Darmowe metody – czy ciężka praca się opłaci?

Twórz materiały, udostępniaj, proś o to znajomych, komentuj zdjęcia i filmy innych. Mówiąc krótko – zwracaj na siebie uwagę. Jest to wydajny sposób, lecz nieumiejętnie przeprowadzona kampania może zostać odebrana jako spam. W efekcie inni niechętnie odwiedzą Twój kanał, ale także możesz zostać zablokowany przez administrację danej platformy – w najgorszym przypadku Twój profil lub konto zostaną usunięte razem z materiałami i osiągnięciami.

Marketing to sztuka, która wymaga wiedzy, doświadczenia i szczegółowego planu. Więc jeśli chcesz wypromować się za darmo, czeka cię długa i ciężka batalia z algorytmami oraz trendami, które potrafią szybko się zmieniać.

Płatne opcje wysokiej jakości

Korzystając z usług SzybkiFejm.pl można spać spokojnie i cieszyć się satysfakcjonującymi efektami. Pierwszą różnicą między tanimi i niesprawdzonymi ofertami, którą można zauważyć, to cena samego produktu. Usługa w SzybkiFejm.pl jest droższa, lecz użytkownicy nie kupują pakistańskich i arabskich sygnałów społecznościowych (lajków, komentarzy, obsewujących, subskrybentów itp).

UWAGA! Nie kupuj lajków i obserwatorów na Allegro i od niesprawdzonych sprzedawców

Jest to chyba największa pułapka, w która wpadali (i niestety wciąż wpadają) młodzi Youtuberzy lub gwiazdy Instagrama. Chcąc szybko i tanio zyskać popularność, kupują wcześniej wspomniane pakistańskie lajki, które dodawane są z fake kont i farm. W efekcie nie tylko szybko znikną z Waszych profili, ale również zwrócicie na siebie uwagę administracji i nawet jeśli pierwszy, drugi lub trzeci raz zignorują ten sygnał, to za czwartym mogą usunąć Wasze konta.

Nie wierzcie w bezpieczeństwo takich transakcji, ponieważ często może kosztować Was to wiele pracy, czasu i poświęconych funduszy na realizację swoich projektów.

ABOUT THE AUTHOR: admin

RELATED POSTS

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *